ASTROPAY

Astropay sanal ödeme sistemleri çeşitlerinden biridir. Ülkemizde ve tüm dünyada giderek yaygınlaşmaya başlayan sanal alışverişlerden dolayı pek çok ödeme yöntemi ortaya çıkmıştır. Alışveriş sitelerinde sanal oyun sitelerinde ülkemizde güvenlik problemi nedeni ile ödeme seçeneği olarak görünmemektedir. Özellikle sanal oyunlarda online para olduğundan dolayı ve yasal olan siteler kadar yasal olmayan sitelerin ortaya çıkması insanların güven problemi yaşamasına sebep olmaktadır. Ülkemizde bu tarz sanal oyunlar onaylanmamaktadır. Ülkemizin bu oyunlar üzerinde ki başarısı tüm dünya üzerinde bilinmektedir. Bu tarz problemler olmasına rağmen oldukça fazla kullanıcıya ulaşan sanal oyunlar da korkmadan ve şüphe duymadan ödemelerinizi yapabilmeniz için kurulmuş olan bu kartların en başında gelen astropay çok fazla geçmişi olmadığı halde oldukça duyulmuş ve kullanılan bir kart haline gelmiştir. Kartlar özellikleri, kullanım süreleri, limitleri bakımından farklılık göstermektedir. Bu kartlardan biri olan Astropay ön ödemeli bir kart çeşididir. Astropay kart ile oyunlarınızda ki ödemelerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkündür. Bu kart özellikleri bakımından diğer kartlardan ayrılmaktadır. Cezp edici özelliklerinden kaynaklı pek çok kullanıcının ilgisini çekmektedir.

Astropay 16 haneli olan kart numarasına ve cvc koduna sahip olan bir karttır. Bu kart özellikleri ile kredi kartlarıyla benzerlik göstermekte olan bir karttır. Kartın kullanım ömrü 1 yıldır. Bu süre geçtikten sonra kart otomatik olarak kullanıma kapatılır. İsteğiniz doğrultusunda sizlerin başvurusu ile birlikte böyle bir kart almanız mümkün hale getirmiştir. Astropay kartta diğer kredi kartlarında olduğu gibi herhangi bir faiz sıkıntısı karşımıza çıkmamaktadır. Yani bu kartı kullanarak yapacağınız alışverişlerde sadece harcadığınız miktar kadarını ödersiniz. Harcama yaptığınız miktarın dışında sizden herhangi bir ek ücret kesinlikle talep edilmez. Bu kartın müşterilerine kullanıcılarına sağlamış olduğu avantajların başında yer alan bu uygulama ile bu kart kullanıcı kitlesini büyük oranda artırmayı başarmıştır. Bu ücret talep edilmemesi olayı da tamamen müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet olarak karşımıza çıkmaktadır. Kartın için de olan miktar kadar alışveriş yapabilirsiniz. Bu kartları birbirinden ayıran büyük özelliklerden bir diğeri ise kullanıcılara verdiği bonus miktarlarıdır. Kartlara ve kullandığınız sitelere göre siz kullanıcılara çeşitli miktarlarda bonus verilir ve kartınıza yüklenerek kullanımınıza açılır. Bu durum pek çok kullanıcının da dikkatini çekmektedir. Kartın kullanımının fazla olması limitinden fazla harcama yapmadan kendi hesabınızı bilmenizi sağlamasıdır. Kartta bulunan miktar bittikten sonra kartınıza tekrar yükleme yapmanız mümkün değildir. Böyle bir problem yaşadığınızda tekrar başvuru yaparak kart talebinde bulunmanız mümkündür. Bu konuda sizlere herhangi bir sınırlandırma getirilmemektedir. Astropay henüz çok bilinmediği için tüm casino sitelerinde veya alışveriş sitelerinde Astropay ödeme seçeneği göremeyebilirsiniz. Harcama yapacağınız zaman bunlara dikkat etmeniz gerekmektedir.

Kartı almanız için herhangi bir ayrıntıya gerek yoktur site üzerinden başvuru yaparak kart sahibi olmanız mümkündür. Kart alırken araya aracı girmeden bu kartı almanız ise sizlere ekstra bir güvenlik avantajı da sağlamaktadır. Araya girecek olan aracıların sizleri kandırma ihtimali bu durum ile birlikte sıfıra inmektedir. Kartlar arasında en büyük olan problem güven problemidir. Astropay son derece güvenilir şekilde düzenlenmiştir. Oyunlarınızı oynayacağınız sitelerden ya da alışveriş yapacağınız sitelerden kart ile ilgili bir bilgi vermemeniz sizleri mağdur etmemek için düzenlenmiş özelliklerinden biridir. Dünya da ve Türkiye de henüz çok bilinmeyen kart olan kartlar arasında en güvenilir şekilde olmasından dolayı en çok tercih edilecek ve en çok kullanılacak kartların başında gelecektir. Son yıllarda kullanım alanının ne kadar geniş olacağını da görmeniz mümkün olacaktır.